Кошик
51 відгук
Надійний продавець Prom.ua
Пишіть у Viber та Telegram: 0973776550VIBER QR-код
Деловые подарки
+380973776550

LanyBook, 2020 год, Италия + нанесение логотипа, горячее тиснение золотом, серебром и слепое

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2 ... 5

В данном разделе представлены готовые итальянские ежедневники на нашем складе. Здесь Вы найдете датированные на 2020 год и не датированные ежедневники. При заказе ежедневников мы нанесем логотип Вашей компании на обложке. Способы нанесения: тиснение золотом, фольгой или бесцветное, "слепое" тиснение. На ряд моделей возможно нанесение цветного логотипа  методом шелкографии.

Если Вы не нашли подходящую модель или если требуется персонализация в виде полноцветных вкладок, разворотов с информацией о Вашей компании, нанесения логотипа на каждую страницу или печать на ляссе, перейдите в общий раздел или посмотрите наше портфолио и оформляйте запрос. Мы изготовим ежедневники по индивидуальному запросу за 5 рабочих дней.

Представляємо продукцію одного з провідних виробників корпоративних виробів для запису і планування, престижних офісних аксесуарів і ділових подарунків.
LEDIBERG має свої офіційні представництва в Україні, Росії, Німеччині, Великобританії, Іспанії, Франції, Бразилії, США, Швеції, Голландії. Незважаючи на величезні масштаби виробництва, концерн приділяє особливу увагу індивідуальним замовленням, оперативно виконує замовлення, щорічно випускає нові моделі продукції.
На українському ринку LEDIBERG більше 15 років. Всі інформаційні блоки виробів мають неповторний дизайн і звичайно ж високу якість. Завжди на складі в Одесі та Києві є багатий вибір датованій продукції, недатованих записників, папок, визитниц.